اخبار

22 فروردین 1402 ساعت 14:10

——————————————————————————————————————————

دبیر کل انجمن ملی لیزینگ ایران با حضور در شرکت واسپاری آباد مسکن با شهاب حاتمی مدیرعامل این شرکت به دیدار و گفتگو پرداخت 

به گزارش روابط عمومی‌، شهاب حاتمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت واسپاری آباد مسکن در خصوص مباحث مختلف صنعت لیزینگ، اقدامات و برنامه های در دست انجام شرکت واسپاری آباد مسکن با مهدی بسحاق دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ایران به گفتگو و تبادل نظر پرداخت. 

شهاب حاتمی در این دیدار صمیمی با تشکر از دبیر کل انجمن بخاطر حضور در شرکت واسپاری آباد مسکن، ضمن قدردانی از هیأت مدیره انجمن اظهار داشت: در صورت همکاری یکپارچه‌ی اعضا، انجمن می‌تواند نقش بسیار سازنده ای در حل مشکلات و بهبود فرآیندهای شرکت های لیزینگ داشته باشد، همچنین مدیر عامل واسپاری آباد مسکن در خصوص لزوم به کار گیری لیزینگ استصناع و اجاره عملیاتی در فرآیند های اجرایی لیزینگ نکاتی را مطرح نمود. 

با توجه به اینکه شهاب حاتمی در ششمین مجمع عمومی عادی انجمن با اخذ حداکثر آراء حاضرین به سمت بازرس اصلی این انجمن مصوب شد، در این دیدار مباحثی در این راستا با هدف انتظام و هم افزایی بیشتر عملکرد انجمن مطرح شد. 

در این نشست، مهدی بسحاق دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ایران ضمن تشریح اقدامات انجام شده در حوزه های آموزشی، ارتباط با نهادهای قانونی از جمله پلیس راهور، سازمان امور مالیاتی و سایر دستگاههای اجرایی و همچنین بانک مرکزی بعنوان نهاد ناظر، در خصوص اصلاح دستورالعمل اجرایی لیزینگ ها، ارائه طریق در موضوع دریافت سود نقدی شرکتها و اجرای سرفصل های حسابرسی، اظهار داشت: شرکت های لیزینگ می‌توانند با استفاده از ظرفیت های همکاری و بهره‌گیری از فضای تعاملی این انجمن، موضوعات و چالش های مهم صنعت را پیگیری و برنامه ریزی کنند. 

ویدر ادامه با اشاره به توانمندی و تجارب ارزشمند شهاب حاتمی در دوره‌های متعدد مدیریتی در صنعت لیزینگ گفت: عملکرد واسپاری آباد مسکن و برنامه‌هایی که هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت در دست اقدام دارد قابل تقدیر بوده و در اعتبار بخشی به این صنعت اهمیت دارد. 

19 فروردین 1402 ساعت 12:40

——————————————————————————————————————————

برگزاری جلسه ارزیابی عملکرد 3 ماهه شرکت واسپاری آباد مسکن

جلسه ارزیابی عملکرد سه ماهه شرکت واسپاری آباد مسکن منتهی به 1401/09/30 با حضور مدیران ارشد گروه مالی بانک مسکن و مدیرعامل محترم شرکت واسپاری و سایر مدیران شرکت، در محل سالن کنفرانس گروه مالی بانک مسکن برگزار گردید.

14 اسفند 1401 ساعت 13:50

——————————————————————————————————————————

اجلاس سراسری جهادگران اقتصادی، با شعار نیرومند ساختن توان و بنیه اقتصادی کشور برگزار شد.
حماسه حضور کارآفرینان و مدیران بنگاه های اقتصادی در آخرین روزهای بهمن ۱۴۰۱

 

به گزارش روابط عمومی شرکت واسپاری، چهارمین اجلاس سراسری جهادگران اقتصادی با محوریت امنیت سرمایه­  گذاری در مشاغل پر ریسک با حمایت معنوی وزارتخانه  ­های «صمت»، «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» ، اتاق­های تعاون و اصناف تهران، با حضور حماسه ساز کارآفرینان و مدیران بنگاه های اقتصادی و با شعار نیرومند ساختن توان و بنیه اقتصادی کشور در تاریخ 19 بهمن ماه 1401، در مرکز همایش­های بین ­المللی صدا و سیما برگزار شد.

در ابتدای این اجلاس،  پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید، دکتر شهریار «شفیعی» دکترای بازاریابی و برندسازی با بیان اینکه پیگیری اصول کاربردی مدیریتی در تقابل با چالش­ها و بهبود فضای کسب و کار و ارتقای دانش مدیریتی یکی از راهکارهای رونق اقتصادی است مراسم را آغاز نمود.

در ادامه چهارمین اجلاس سراسری جهادگران اقتصادی و امنیت سرمایه گذاری در مشاغل پر ریسک پنلی با اعضای شورای این سیاست‌گذاری با حضور دکتر محمد خالدی (مدیركل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد كشاورزی و عضو هیئت علمی موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد كشاورزی و توسعه روستایی) دکتر مهدی ستوده، دکتر محسن حجاریان (عضو انجمن بین المللی مدیریت آمریکا) دکتر علی دینی ترکمانی(عضو هیئت علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی) و دکترمحمدمهدی رئیس زاده (دبیرکل انجمن صنایع نساجی ایران)، با موضوع  سازمان­دهی مناسب بازارهای عرضه و تقاضا بر اساس رقابت بنگاه­های تجاری و اقتصادی، شناخت و بررسی چالش­های کسب و کار و آشنایی با متدهای جهان CRM آشنایی با تکنیک­های جهانی تعامل با مشتریان و ذینفعان بنگاه­های اقتصادی، تولیدی و خدماتی ،نقش فناوری­ های نوین و استفاده بهینه از فضاهای مجازی در جذب مشتریان، آشنایی با تکنیک­های فروش حرفه­ای و اصول و فنون کاربردی بازاریابی و مذاکره، رعایت استانداردهای جهانی درکنترل کیفی خدمات، کاهش هزینه، ارزش افزوده و مدرن­سازی مجموعه­ ها و مدیریت هزینه­ ها در شرایط کنونی کشور برگزار شد.

دکتر “علی حکیم عطار” رئیس حوزه شورای سیاستگذاری اجلاس سـراسـری مدیران اقتصادی، جهادگــران اقتصادی و امنیت سرمایه­ گذاری در مشاغل پر ریسک نیز اظهار داشت: هدف این اجلاس، سرمایه­ گذاری، امنیت در مشاغل پر ریسک و تقدیر از کسانی است که در حوزه اقتصاد تلاش­های بی­ وقفه­ ای داشته ­اند؛ از جمله مدیرانی که تمام وقت و عمر خود را برای بارور کردن  اقتصاد ایران و ارتقای بهره ­وری از این حوزه صرف کرده­اند.

وی افزود: گفتگو پیرامون آموزش مباحث اقتصادی، برندسازی، برگزاری پنل علمی توسط اساتید برتر اقتصادی ایران از جمله آیتم­ های این اجلاس بود که حضور در آن می­ تواند نتایج متعالی در حوزه اقتصاد داشته باشد.

رشد و موفقیت در عرصه سرمایه ­گذاری و اقتصاد مرهون مدیران پرتلاش در این حوزه است در واقع اقتصاد یک علم است که توسط این مدیران مدون گشته و ظهور یافته است.

گفتنی است در پایان این اجلاس، از برترین کارآفرینان و مدیران بنگاه­های اقتصادی تقدیر بعمل آمد و از عملکرد آقای شهاب حاتمی مدیرعامل محترم شرکت واسپاری آباد مسکن و اثر گذاری ایشان در زمینه لیزینگ مسکن تقدیر و تشکر بعمل آمد.

5 بهمن 1401 ساعت 10:07

——————————————————————————————————————————

مجمع شرکت واسپاری آباد مسکن در روز دوشنبه تاریخ 1401/10/12، در ساعت 10 و با حضور کلیه سهامداران و مدیران و هیئت مدیره شرکت­های گروه مالی بانک مسکن و واسپاری آباد مسکن و مدعوین محترم برگزار گردید.

جلسه با خواندن آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز و با انتخاب جناب آقای دکتر جواهری (عضو محترم هیات مدیره گروه مالی بانک مسکن) به عنوان ریاست مجمع و ناظرین جناب آقای سلمانی­ نژاد و جناب آقای مالکی و دبیر جلسه آقای شهاب حاتمی رسمیت یافت و پس از آن جناب آقای حبیبی مدیر سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت گزارش حسابرسی صورت­های مالی شرکت را برای سال مالی منتهی به پایان شهریور ماه 1401 قرائت نمودند.

آقای دکتر جواهری نیز نظرات خود را در خصوص مباحث مربوطه ارائه نمودند. در ادامه آقای شهاب حاتمی مدیرعامل شرکت، گزارش عملکرد هیئت مدیره برای سال مالی گذشته و برنامه­های هیئت مدیره برای سال مالی آتی را ارائه کردند.

مدیرعامل شرکت واسپاری آباد مسکن در ادامه افزود؛ شرکت طی سال مالی 1401 با دستیابی به سود 3.000 میلیارد ریالی، ضمن افزایش حدود 47 درصدی سود نسبت به سال گذشته موفق به کسب رتبه نخست سودآوری در بین شرکت­های صد در صدی بانک مسکن نیز گردید.که این مهم ثمره تلاش هیئت مدیره، مدیران و پرسنل خدوم شرکت می­باشد و امیدواریم با کمک خداوند متعال این روند مطلوب در سال­های آتی نیز ادامه­ دار باشد.

آقای شهاب حاتمی مدیرعامل شرکت واسپاری درخصوص برنامه­ های آتی این شرکت گفت­: حضور فعال در صنعت لیزینگ و بررسی فرصت­های سودآوری موجود برای افزایش فعالیت­های شرکت در حوزه تخصصی املاک و مستغلات، کمک به رونق بازار املاک و مستغلات از طریق فروش لیزینگی و گسترش فعالیت و فروش اقساطی در سطح کشور از جمله اهداف می­ باشد.

در ادامه این جلسه آقای دکتر سعید شیرزادی مدیر عامل محترم گروه مالی بانک مسکن، ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه واسپاری آباد مسکن و زحمات آقای شهاب حاتمی به عنوان مدیر عامل شرکت و همچنین زحمات هیئت مدیره شرکت، اقدامات انجام شده در سال مالی گذشته را بسیار مطلوب توصیف نمودند و به اهمیت شرکت واسپاری آباد مسکن در گروه مالی بانک مسکن اشاره نمودند و خواستار همکاری بیشتر این شرکت جهت حمایت مالی از سایر شرکت­های زیر مجموعه بانک شدند.

در این مجمع پس از تصویب صورت­های مالی، سال مالی منتهی به شهریورماه 1401، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به 31 شهریور 1402 و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت انتخاب شد.

28 دی 1401 ساعت 15:14

——————————————————————————————————————————

به گزارش روابط عمومی شرکت واسپاری آباد مسکن در تاریخ 27 دی ماه ۱۴۰۱، آئین تکریم و معارفه هیئت مدیره این شرکت برگزار شد.
در این نشست که با حضور دکتر مالکی مدیر امور شرکت­ها و مجامع گروه مالی بانک مسکن و مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت برگزار گردید؛ از زحمات آقای حمزه قوچی ­فرد در مدت تصدی بعنوان عضو هیئت مدیره غیر موظف تقدیر و تشکر بعمل آمد و طی احکامی از سوی دکتر سعید شیرزادی مدیر عامل و نایب رئیس محترم شرکت گروه مالی بانک مسکن، آقای حمید نوبهار بعنوان عضو جدید هیئت مدیره شرکت واسپاری آباد مسکن معارفه شدند، در رزومه آقای نوبهار؛ سرپرست مدیریت عامل گروه مالی بانک ملی، عضو هیئت مدیره شرکت اطلاع رسانی و آموزش بورس و عضو هیئت مدیره شرکت لیزینگ دی دیده می­شود.
در ادامه آقای شهاب حاتمی مدیر عامل شرکت واسپاری آباد مسکن ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های خالصانه عضو سابق هیئت مدیره، برای عضو جدید هیئت مدیره آرزوی موفقیت داشتند و ابراز امیدواری نمودند با ترکیب وزین هیئت مدیره جدید، شرکت بیش از پیش در مسیر تعالی گام بردارد.
این مراسم پس از تشریح برنامه‌های جدید هیئت مدیره، با ذکر صلوات به پایان رسید.

21 دی 1401 ساعت 16:05

——————————————————————————————————————————

پیام تبریک مدیرعاملشرکت واسپاری آباد مسکن به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن

آقای شهاب حاتمی با صدور پیامی به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت مقام زن و
روز مادر، این روز فرخنده و خجسته را به همگان تبریک گفت
.
در پیام ایشان آمده است:

درود بر سرور بانوان جهان، کوثر قرآن، الگوی بی بدیل جهانیان و فخر همه کائنات.بیستم جمادیالثانی،
سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت گرامی نبی مکرم اسلام و روز زن را به همه بانوان گرامی
تبریک و تهنیت عرض مینمایم و از درگاه ایزد منان برای مادران عزیز و بانوان سرزمینم به ویژه همکاران ارجمندمان تندرستی، شادکامی و توفیق خدمت بیشتر را مسئلت دارم.

15 دی 1401 ساعت 12:01

——————————————————————————————————————————

ویدیوی معرفی شرکت واسپاری آباد مسکن

1 آبان 1401 ساعت 13:55

——————————————————————————————————————————

گزارش چهاردهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور

به گزارش روابط عمومی و به نقل از آقای مهندس درستی مدیر املاک و مستغلات شرکت واسپاری آباد مسکن این دوره از نمایشگاه با حضور و مشارکت، شرکت کننده ­های داخلی و بین‌المللی پررنگ­تر از دوره­ های قبلی برگزار شد و شرکت واسپاری آباد مسکن نشست‌های متعددی با فعالان بازار سرمایه و سایر شرکت‌های لیزینگ و همچنین شرکت‌های عمرانی و ساختمانی و بانک‌ها و بیمه‌های کشور و تعدادی از نمایندگان مجلس و سایر فعالان اقتصادی برگزار گردید.

مهندس درستی اضافه کرد واگذاری تعدادی واحد مسکونی از پروژه‌های مختلف در کیش قبل از برگزاری نمایشگاه بازتاب گسترده­ ای در فضای عمومی کیش داشت که باعث بازدیدهای متعدد و استقبال از غرفه این شرکت گردید و مذاکرات و جلسات خوبی در حوزه سرمایه­ گذاری و فروش لیزینگی در خلال نمایشگاه صورت گرفت که در آینده شاهد اثرات مثبت آن خواهیم بود.

در پایان نمایشگاه آقای محمدرضا رحیمی رئیس هیئت مدیره شرکت واسپاری آباد مسکن ابراز امیدواری نمود و عنوان کرد حضور در نمایشگاه ­های تخصصی در حوزه سرمایه­ گذاری می­تواند فرصت­‌های جدیدی را فراهم آورد که با برگزاری جلسات متعدد به اهداف پیش روی شرکت دست یافت.

همچنین از زحمات تیم پشتیبانی که مسئولیت برپایی نمایشگاه را برعهده داشتند قدردانی و از تلاشهای ایشان تشکر ویژه نمودند.

26 مهر 1401 ساعت 14:05

——————————————————————————————————————————

شرکت واسپاری آباد مسکن با توجه به تجربه حضور در نمایشگاه کیش KishINVEX2021 به منظور افزایش سطح تعاملات خود در بازار سرمایه کشور و همچنین جذب مشتریان بازار هدف از طریق معرفی محصولات خود در نمایشگاه ۲۰۲۲ با همین عنوان شرکت نمود.

 25 مهر 1401 ساعت 14:23

——————————————————————————————————————————

چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین ­المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی به همراه برگزاری نشست‌های تخصصی و همایش­های جانبی از ۲۵ لغایت ۲۸ مهرماه سال جاری از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در مرکز نمایشگاه­های بین­ المللی جزیره کیش برگزار می­ گردد.

لازم به ذکر است، زمان برگزاری نشست‌های تخصصی ۲۶ لغایت ۲۷ مهرماه از ساعت ۹:۳۰ لغایت 14:30 در مرکز همایش­های بین­ المللی جزیره کیش می­باشد.

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید